Svetainės šviestuvai – pasiūlymai Jūsų namams

Kiekvienas iš mūsų galime turėti skirtingus pomėgius bei veiklos sritis, tačiau esama atveju, kai viena ir ta pati veikla domina mus visus. Nors interjero dizainą rinktųsi studijuoti ne kiekvienas, gražiai ir jaukiai įsikurti namuose yra tikrų tikriausia svajonė. Žinoma, be tam tikro išsilavinimo, žinių ar patirties viskas atrodo gerokai sudėtingiau, tačiau ieškoti detalių bei sprendimų bei matyti realius pokyčius namuose – išties labai smagus užsiėmimas. Tiesa, niekam ne paslaptis, jog kai kuriais atvejais susiduriame su sunkumais, kai regis nežinome, ką pasirinkti, na o nė vienas galimas variantas neatrodo lyg geras variantas. Nustebsite sužinoję, jog būtent sviestuvai neretai tampa vienu sudėtingiausių klausimų, tačiau tam, jog viskas būtų aiškiau, esame mes. Tam, jog neišsiplėstume ir pateiktume koncentruotą informaciją, kuri bus išties naudinga, šį kartą aptarsime svetainės šviestuvus ir jų pasirinkimą.

Kalbant apie svetainės apšvietimą, visų pirma įvertinkite erdvę. Tai ne tik jos dydis, bet ir skirtingo zonos. Jei jūsų svetainė ir virtuvė sujungtos, natūralu, jog virtuvės zonoje bus visiškai kitas apšvietimas kuris, žinoma, turi būti suderintas stilistiškai, tačiau montuojamas būtent virtuvės erdvės centre. Jei pati svetainė yra taip pat nemažo ploto, turėtumėte rinktis didesnį šviestuvą ir tai tikrai ne vien dėl apšvietimo galios. Didelėje erdvėje maži sviestuvai gali atrodyti prastai ar net juokingai, tad įvertinkite tai, o taip pat nepamirškite, jog aukštos lubos reikalauja taip pat didesnių šviestuvų namuose. Tai labai svarbu renkantis prekę!

Kitas svarbus dalykas – šviestuvo spalva. Jei namuose vyrauja sidabras (baldų rankenėlės, karnizai), būtent tokio metalo šviestuvą reikėtų ir rinktis. Analogiškai rinkitės bronzą/žalvarį, jei būtent tokios detalės puošia jūsų namus. Tai padės išlaikyti vientisumą, kuris toks svarbus stiliaus kūrime. Taip pat nepamirškite, jog šviestuvai su gaubtais taip pat turi įsilieti į interjerą, o ne tapti pagrindiniu akcentu, kurį pastebės visi į namus atvykę svečiai. Žinoma, esama atveju kai ir šviestuvas gali tapti akcentine detale, tačiau jei esate šios srities naujokai ir susiduriate su problemomis renkantis šviestuvus, geriau neeksperimentuokite. Rinkitės pastelines švelnias spalvas, kurios visada atrodys patraukliai. Dar vienas dalykas, kurį norime paminėti – balti atspalviai. Greičiausiai kiekviena moteris sutiks, jog balta spalva turi tiek atspalvių, jog sunku ir suprasti, ką pasirinkti. Labiausiai reikia nepamiršti visiškai sniego baltumo baltos spalvos. Jei renkatės tokio tipo užuolaidas, kitus audinius, sienų spalvą ir t.t. – būtent tokio atspalvio turėtų būti ir šviestuvo gaubtai. Tik tai leis užtikrinti, jog apsirinktas šviestuvas erdvėje atrodytų idealiai.

Taigi, pasinaudokite šiais paprastais tačiau labai informatyviais patarimais. Tai jų dėka sprendimą, kokį svetainės šviestuvą pasirinkti, priimsite lengviau ir be jokios abejonės greičiau.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *