Padidinkite buto plotą – gyvenkite erdviau ir patogiau

Gyvenimas bute turi išties daug privalumų, tačiau daugelis mūsų sutinka, jog erdvės visada norisi kiek įmanoma daugiau. Žinoma jei turite tris kambarius ar net daugiau, tai tikrai geras plotas, kurį galima tinkamai išnaudoti, tačiau kelių nedidelių ar net vieno kambario užtai gali kelti tam tikras problemas. Jei ieškote išeities, kaip padidinti erdvę ir ko galite imtis, mes jums turime pasiūlymą. Jei turite balkoną, ji galite paversti gyvenamojo ploto dalimi ir tai tikrai ne taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Visų pirma toks sprendimas jums suteiks daugiau erdvės, na o tuo pačiu ir šviesos. Žinoma, reikės investuoti į tam tikrus pakeitimus, tačiau jie labai minimalūs. Apie juos plačiau jums ir papasakosime.

Pradėkime nuo to, jog priėmus tokį sprendimą, labai svarbu investuoti į kokybiškus langus. Neretai senesniuose butuose balkonai būna neįstiklinti arba langai ko ne visiškai kiauri, tad toks variantas tikrai netinkamas gyvenimui. Jei norite, jog balkonas taptų gyvenamojo ploto dalimi, turite įsigyti ir įmontuoti gerus langus. Kitas žingsnis –  siltinimas poliuretanu. Kodėl būtent toks šiltinimo pasirinkimas? Tai greičiausias efektyviausias ir ilgaamžiškiausias pasirinkimas, tad kalbant apie tokį nedidelį plotą, dvejoti tikrai nereikia. Žinoma, galbūt poliuretanas ne visada gaunasi pigiausias pasirinkimas, tačiau kai kalba eina apie kelis kvadratinius metrus, tai tikrai neturi jokios reikšmės, na o rezultatai jus apstulbins. Siltinimas poliuretano putomis bus atliktas per pusdienį ar net greičiau, na o šilumos varža, kurią gausite, bus neįtikėtina. Tai neatims erdvės, kurią taip saugote ir leis mėgautis erdvesniais, šiltais namais, apie kuriuos visada svajojote.

Net ir gyvenimas mažame bute gali turėti daug privalumų, tačiau tais atvejais, kai erdvė mums tampa trukdžiu, reikia ieškoti išeičių. Buto balkono transformavimas į gyvenamąją erdvę yra vienas iš tų pasirinkimų, kuris pravers ne tik jums, bet tuo pačiu padidins turimo nekilnojamojo turto vertę. Tai neįtikėtina galimybė gyventi patogiau, jaukiau ir maksimaliai išnaudoti kiekvieną buto centimetrą. Taigi, pasinaudokite ja.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *